RT Paradigm - шаблон joomla Форекс
PLAGAT STAHOVANIE
 

Milí moji klienti - cestovatelia :-)
Nakoľko sa naša rodinka v septembri rozrastie o ďalšieho člena :-) :-) :-) nastala otázka: Ako uspokojiť vaše cestovateľské chúťky a zároveň byť dobrou mamou?
Tak teda skúsim to takto:
01.07.2016 nastáva S Ť A H O V A N I E a od 04.07.2016 - pondelok som vám k dispozícii v nových - krásnych - väčších priestoroch na ulici Ing. Kožucha (kde vlastne bývam).....:-) takže takto budem blízko všetkých....
Verím, že táto zmena aj Vás ovplyvní len pozitívne a nájdete si cestu (cca 5 minút z centra chôdzou) ku mne :-)
TEŠÍM sa na VAŠU NÁVŠTEVU

Egypt - Makadi - TIA HEIGHTS MAKADI 5*

Máte to také aké si to urobíte. Nám sa dovolenka veľmi páčila a sme 100% spokojní. Všade čisto a krásne. Kúpili sme si výlet na Funny Safari, čo bola jazda na štvorkolkách, terén. autách, ťavách a návšteva beduínov. SUPER! Odporúčam všetkým! Aqua Park , ktorý patrí hotelu a je teda v cene, je od hlavnej budovy asi 2 minútky pešo. Všade kopa tobogánov, bazén s vlnami, detské tobogany. Paráda! V aqua parku sú doobedné aj popoludňajšie snacky. Sú to hranolky, burgery, pizza. Pracovníci hotela sú milí, snazia sa pre vas urobit maximum. Animátori super! Animačné programy boli po celý deň. Na pláži sa animačné programy ako Napr: Belly Dance, Beach volleyball, Water polo apod. Večer od 19:30 do 22:00 spieva live singer. Medzi tým je okolo 20:00 Mini Disco (animačný program pre deti). Od 22:00 alebo 22:30 je Show Time .. napr: Miss Hotel, Egyptian Folklore Dance pod. Od 23:00 je každý deň v Dockers Bare diskotéka do 2-3 hodiny rannej. Dovolenka sa nám naozaj veľmi páčila! Odporúčam tento hotel aj rodinám s deťmi.:-)

 

Ivanka a Janči

Čítať 1685078 krát Naposledy zmenené utorok, 16 december 2014 13:24